Ogrzewanie postojowe Webasto

 

 

Naprawa ogrzewania postojowego:

 

  • samochodów ciężarowych
  • autobusów
  • cystern
  • samochodów osobowych

 

Jako ogólnoświatowy lider tego rynku, Webasto projektuje i produkuje dwa typy ogrzewania postojowego (powietrzne i wodne), dostępne w różnych wariantach funkcji i mocy grzewczej.

 

Agregaty powietrzne Air Top: proste i kompaktowe

Agregaty powietrzne Webasto Air Top przeznaczone są do szybkiego i ekonomicznego ogrzewania kabiny kierowcy i wnętrza pojazdu oraz regulacji temperatury w przestrzeni ładunkowej.

Air Top 2000 ST:

ekonomiczne ogrzewanie Ten kompaktowy agregat powietrzny można w prosty sposób zamontować wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Charakteryzuje się cichą pracą, szybko ogrzewa wnętrze, a następnie utrzymuje temperaturę na żądanym poziomie. Ma bardzo małe wymagania w zakresie konserwacji.

Air Top Evo 3900/5500:

potężne ogrzewanie na każde warunki Ten niezwykle cichy agregat powietrzny zapewnia przyjemne ciepło w kabinie kierowcy i odpowiednią temperaturę w przestrzeni ładunkowej natychmiast po uruchomieniu silnika. Kompaktowe rozmiary to prosty montaż zarówno wewnątrz pojazdu, jak i pod podłogą.

 

Agregaty wodne Thermo: podwójna oszczędność

System wykorzystuje własny wymiennik ciepła i wentylator do wstępnego ogrzania wnętrza i silnika zaparkowanego pojazdu, zapewniając niższe zużycie paliwa i zredukowaną emisję CO2. Modele te mogą także podgrzewać wodę o celów użytkowych oraz zapewniać ogrzewanie ładunku i innych przestrzeni w dużych pojazdach użytkowych.

Thermo 50:

kompaktowe i oszczędne ogrzewanie System ogrzewania wodnego Thermo 50 o niewielkich rozmiarach i potężnej mocy podnosi temperaturę wewnątrz pojazdu, rozgrzewa silnik i utrzymuje ciepło w pojeździe. Ogrzany silnik łatwiej się uruchamia, zużywa mniej paliwa i emituje mniej szkodliwych spalin.

Thermo 90 ST:

potężna moc Ten potężny agregat wodny jest w stanie zapewnić optymalną temperaturę na początku podróży nawet w dużych pojazdach, przyczyniając się do redukcji zużycia paliwa i ograniczenia emisji CO2. Inne atuty to cicha praca i płynnie regulowana moc grzewcza.

DBW 2010/2016:

niezawodność i oszczędność Te wyróżniające się potężną mocą wodne agregaty grzewcze z serii Thermo to mobilne rozwiązania przeznaczone do ogrzewania przestrzeni ładunkowej oraz utrzymywania temperatury na odpowiednim poziomie.

Thermo 230/300/350:

optymalna temperatura Te wyróżniające się potężną mocą wodne agregaty grzewcze z serii Thermo to mobilne rozwiązania przeznaczone do ogrzewania przestrzeni ładunkowej oraz utrzymywania temperatury na odpowiednim poziomie.

 

 


SERWIS:
62-030 LUBOŃ
ul. Przemysłowa 13
- - TRASA - -

 

 


tel. kom. 602 30 44 47
tel./fax 61 665-91-72

 

 


e-mail: biuro@tacho-pol.pl

 

 


pn-pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-12.00