Klimatyzacja samochodowa

 

Webasto oferuje szeroki wachlarz systemów klimatyzacji opartych na różnorodnych technologiach. Specjalne systemy ładują „magazyny chłodu” w czasie jazdy pojazdu, które później emitują niską temperaturę podczas postoju.

Klimatyzatory niezależne

 

Opracowane przez Webasto rozwiązania BlueCool Truck i Accusphere II zapewniają odpowiednie chłodzenie przez całe godziny po wyłączeniu silnika samochodu. Chłód jest automatycznie magazynowany w tzw. materiale zmiennofazowym podczas jazdy.

 

"Magazyny chłodu"

System Accusphere II 24V może chłodzić samochód podczas postoju nawet przez 8 godzin. W ciągu dnia, magazynowana energia pozwala na trzy godziny chłodzenia. Dostępny w USA system BlueCool Truck 12V zapewnia chłodzenie przez nawet 10 godzin.

 

Koniec z nieprzyjemnymi przeciągami
Cool Top Vario zapewnia moc chłodniczą do 1.000 W. Ten wyposażony w sprężarkę klimatyzator dachowy pracuje przy wyłączonym silniku, co oznacza brak zużycia paliwa, brak emisji dwutlenku węgla i brak hałasu!

 

 

USŁUGI

 

Oferujemy usługi w zakresie przeglądu, odgrzybiania i napraw klimatyzacji. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie firmy WAECO. Zapewniamy fachowość i niezawodność naszych usług.

 

 

 


SERWIS:
62-030 LUBOŃ
ul. Przemysłowa 13
- - TRASA - -

 

 


tel. kom. 602 30 44 47
tel./fax 61 665-91-72

 

 


e-mail: biuro@tacho-pol.pl

 

 


pn-pt. 8.00-16.00
sob. 8.00-12.00